masa üstü paralı şarj otomatı

masa üstü paralı şarj otomatıCafe, restaurant, çay bahçesi, kahve evi ve bar gibi müşterilerin uzun süre geçirdikleri alanlarda katma değerli hizmet olarak şarj imkanı sunmak günümüzde akıllı telefonların batarya ömürleri sebebiyle ön plana çıkmış durumda.

Masa üstü şarj hizmetini verebilmek için yapılan yatırımlar büyük olduğu için, birçok işletme masa üstü şarj istasyonu hizmetini müşterilerine sunmaya çekiniyor. Tam da bu soruna odaklanan OTOMAT, hem müşteri memnuniyetini sağlayacak hemde işletmeye yepyeni ve büyük bir gelir sağlayacak olan MASA ÜSTÜ ŞARJ OTOMATInı üretti.

Masa üstü şarj otomatı, üzerinde bulunan para kanalı aracılığıyla tahsil ettiği 1 TL karşılığında 30 dakika boyunca hızlı şarj imkanı sunmaktadır.

Telefon takılı değil ya da arızalı çıkışa takılı ise atılan parayı geri veren tek masa üstü şarj otomatı olma özelliği ile ön plana çıkıyor olsa da, minimal tasarımının yanında metal gövdesiyle de rakipsiz olan CBD-03 masa üstü şarj otomatı işletmeniz için yepyeni bir hizmet…

 

Masa üstü şarj otomatı resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.