fal otomatı el falı otomatı kahve falı otomatı

fal otomatı el falı otomatı kahve falı otomatıEl falı otomatı, tamamen eğlence amaçlıdır. Eğlence amaçlı olmasına rağmen benzersiz yazılımı sayesinde eğlenceyi bilimsel şekilde ele alır. Taranan elin görsel imgelerini özel yazılımı ve el falı veri tabanı ile karşılaştırarak en doğru yorumu yapar.

 

 

 

Yorumlar iki şekilde verilmektedir.

Standart : Taranan el görseli ile birlikte, yorum A4 boyutunda kağıt çıktı olarak verilir

Opsiyonel : Tüm yorum, özel yazılımla birleştirilerek kullanıcıya sesli olarak okunur.

Fal otomatında verilen yorumlar rastgele çekilerek verilmez, özel yazılım ile taranan elde bulunan değişkenlere göre verilir. Bu sayede aynı el ikinci kez tarandığında birbirinden tamamen alakasız yorumlar değil, belirli özellikleri ortak olan fakat bulunulan zamana göre tanımlanan yorumlar ortaya çıkar. Tutarlı ve değişken yorumlar fal otomatını ziyaret eden müşterilerin tekrarlı müşteri olmasını sağlar.

FAL OTOMATI ÖZELLİKLERİ

  • Genişlik    :   70 cm
  • Yükseklik : 200 cm
  • Derinlik    :   70 cm
  • Malzeme   : Profil, mdf, cam
  • Teknoloji  : 1 adet bilgisayar, 1 adet kamera, 4 adet sensör, RGB aydınlatma, USB Hub, Para/Jeton kanalı, özel üretim anakart, özel üretim fal yazılımı, 4G modem, 1 adet yazıcı (termal/laser)

 

 

2 yorum

  1. Bu fal otomatı, tam olarak ne iş yapar? Nasıl çalışır? Fal otomatı derken otomatik olarak fal mı bakıyor bu otomat? Detaylı bir açıklama gönderir misiniz?

    Mesela bunun kahve falı bakan otomatı var mı? KAhve falı otomatı kaç tl ile çalışıyor. Kahve falı otomatına kahve fincanını mı sokuyoruz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.